HP AIO 20-C102IL 19.5-Inch Screen All-In-One Desktop (Celeron J3060, 4GB DDR3 RAM, 1 TB HDD, DOS, Intel HD Graphics), Black
Product Information
Technical Details
| Brand | HP |
| Colour | BLACK |
| Item Height | 47 Centimeters |
| Item Width | 22.9 Centimeters |
| Screen Size | 19.50 Inches |
| Item Weight | 5 Kg |
| Product Dimensions | 50.8 x 22.9 x 47 cm |
| Item model number | HP AIO 20-C102IL |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Celeron |
| Processor Speed | 1.60 GHz |
| Processor Count | 4 |
| RAM Size | 4 GB |
| Computer Memory Type | DDR3 SDRAM |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| Hard Disk Technology | HDD 5400 rpm |
| Hard Drive Interface | eSATA |
| Wireless Type | 802.11bgn |
| Optical Drive Type | DVD/CD |
| Hardware Platform | Windows |
| Operating System | DOS |
| Included Components | AIO, Power Cord, User Manual |



Comments
Post a Comment