LENOVO C20-00 , CELERON J3060, 4GB RAM, 500 GB HDD, 19.5" SCREEN, WIFI, WEBCAM, DVD RW, WIRED KEYBOARD N MOUSE, DOS 1 YEAR WARRANTY
Product Information
Technical Details
| Brand | Lenovo |
| Item Weight | 6 Kg |
| Product Dimensions | 58.2 x 47.2 x 16 cm |
| Item model number | LENOVO C20-00 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Celeron |
| Processor Speed | 1.70 GHz |
| Processor Count | 2 |
| RAM Size | 4 GB |
| Computer Memory Type | DDR3 SDRAM |
| Hard Drive Size | 500 GB |
| Hard Drive Interface | eSATA |
| Hardware Platform | Windows |
| Operating System | DOS |




Comments
Post a Comment