Tegh Computers Complete Desktop Computer Intel Core 2 Duo 3 Ghz/4 GB/500 GB/ Dvd Rw / Dell 19 Inch Led
Product Information
Technical Details
| Brand | TEGH COMPUTERS |
| Colour | BLACK |
| Screen Size | 18.50 Inches |
| Item Weight | 10 Kg |
| Product Dimensions | 10 x 10 x 10 cm |
| Item model number | OPTIPLEX 755 |
| Processor Speed | 3 GHz |
| RAM Size | 4 GB |
| Computer Memory Type | DDR2 SDRAM |
| Hard Drive Size | 500 GB |
| Hard Drive Interface | Serial ATA |
| Hardware Platform | Windows |
| Operating System | DOS |
| Included Components | Power cable, Mother board CD, Monitor, CPU |

Comments
Post a Comment