Reach Cosmos RCN-021 (Intel Baytrail Z3735F/2GB/32GB/10.1"/DOS) (Black) Rs.7,999/- (EMI starts at Rs. 714.45 /- per month)
Product information
Technical Details
| Brand | Reach |
| Colour | Black |
| Screen Size | 10.1 Inches |
| Item Weight | 1.2 Kg |
| Product Dimensions | 29 x 21.1 x 12.2 cm |
| Item model number | RCN-021_Black |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Atom |
| Processor Speed | 1.83 GHz |
| Processor Count | 1 |
| RAM Size | 2 GB |
| Computer Memory Type | DDR SDRAM |
| Hard Drive Size | 32 GB |
| Hard Drive Interface | ISCSI |
| Hardware Platform | PC |
| Operating System | DOS |
- Get link
- X
- Other Apps
Labels:
Computer Accessories
Computers
Desktop
Laptop
Reach
Reach Cosmos RCN-021 (Intel Baytrail Z3735F/2GB/32GB/10.1"/DOS) (Black)
- Get link
- X
- Other Apps

Comments
Post a Comment